Kategorijo izdelkov
Kontaktiraj nas

Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd

Kontakt: Cindy Zeng

TEL: + 86-755-23405890

Moblie: +8618025330919

Faks: + 86-755-23402323

Dodaj: F4 / A, stavba 5, HanHaiDa High Tech Industrial Park, TianLiao, Gongming Town, GuangMing novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

E-pošta: sales02@xinlitech.com

2 kolesa F1 Mini self-izravnavo bilance skuter F1

2 kolesa F1 Mini self-izravnavo bilance skuter F1

Pakiranje podrobnosti: Mednarodni standardni polje: 600 * 300 * 430 mm dobava: 3-10 delovnih dni po prejemu plačila je odvisna od količine naročila. Slike kažejo: Naša ekipa naša zgodba: od leta 2010 smo tovarne v Shenzhen, OEM/ODM so pozdravili, nas je s 6 let R & D in proizvodnjo...

Podrobnosti izdelka

Kraj porekla:

KITAJSKA

Blagovna znamka:

ESWING

Številka modela:

ES-M11

Moč:

500W

Teže baterije

1,5 kg

Zmogljivost akumulatorja

36V 5.8Ah

Polnjenje zahteve:

100-240, 50 / 60Hz

Max hitrost

15km/h

Avtonomija:

20KM


N.W/G.W

13.5kg/14.5kg

Višina ročaj

115-140cm

Višino

14.4cm

Max obremenitev:

120KG

Min obračalni radij

0

barva

Bela

Dolžina, širina

52 * 24,5 cm

Pnevmatike

6,5-palčni solid pnevmatike



Standardna oprema:


Polnilec, priročnik

Pakiranje podrobnosti: Mednarodni standardni polje: 600 * 300 * 430 mm
Dobava: 3-10 delovnih dni po prejemu plačila odvisna od količine naročila.

Slike kažejo:
Naša ekipa
Naša zgodba:
Od leta 2010 smo tovarne v Shenzhen, OEM/ODM so pozdravili, nas je s 6 let Randamp; D in proizvodnjo izkušnje.

Naša direktorica (Tiger) izumil prvo vozilo v svojem prostem času na 30 Otc.2010,his, wife(Linko) ga toliko, da zaprete svoje delo visoko plačo in zagnati krik in vik ESWING, zdaj Linko je odgovorna za trženje in finančno, Tiger je odgovoren za Randamp; D in poprodajne ljubi.

ESWING je naše blagovne znamke, E pomeni enostavno in električni, S sredstvi poganja potovanje, KRILO je občutek letenje med vožnjo naše skuter. Smo tovarne in se udeležijo CES, IFA, Dubai, Hongkong kažejo vsako leto, kolikor imamo veliko kupcev v svetu okoli, kot so Francija, Španija, Italija, Nemčija, UAE, ZDA, UK, Avstralija, Japonska, Koreja, in tako naprej.



3Th leto zlato dobavitelj telefoni skupine
6 let izkušenj self izravnavo skuterji, dober ugled v industriji za izdelavo
Shenzhen Xinli Technology Co, Ltd je eden od vodilnih proizvajalcev in izvoznikov v polju self uravnoteženje skuterjev z velik 2000m 3 proizvodni objekti v celinsko Kitajsko. Smo specializirano mesto cesti skuterji, off-road skuterji, mini pametno, skuterjev in itd.

O poprodajnih:
1) kako deluje vaš jamstvo?
* Dobavljamo 12 mesec (od datum naloga) brezplačno popravilo garancijskih polno enote in rezervne dele (razen v svinčenih akumulatorjev).
2) return policy:
a. Če vse damage(s), ki jih uporabnik (ov), ki mora plačati ustrezne del(-i) stroške in celoten tovorni.
b. Če pripravek težav, naši inženirji preveri in skrbno analizirati in dati rešitev v
uporabnike, in mi bo ponudil najbolj ekonomična rešitev z dobavo prosta napadeni in brez tovora, stroški.
c. bi dobavljamo vse namestitve in lekcije un-naprave, video posnetke, fotografije in vse ustrezne službe.

O pošiljki andamp; Čas proizvodnje
Za majhne nalog, 2 dni je OK; za razsuti tovor red, 7 ~ 15 dni odvisno od količine.

O delih:
Vprašanja:

Ali imate na voljo rezervni deli (npr. baterije, pnevmatike, platišča)?
Koliko stanejo?
ja, imamo te rezervnih delov, naprodaj. Prav tako lahko preverite cenik rezervnih delov za moreinformation.



XINLI je bilo za proizvodnjo kakovosti 2 kolesa f1 mini self-izravnavo bilance skuter f1 z najnovejši design za let, ki je dobro znana med teh znanih self-izravnavo električno vozilo proizvajalci in dobavitelji. Dobrodošli na nakup naše 2 kolesa f1 mini self-izravnavo bilance skuter f1 novih izdelkov ali debelo naše izdelke po ugodnih cenah z našo strokovno tovarno.

Hot Tags: 2 mini kolo F1, self-izravnavo bilance skuter F1 proizvajalci, dobavitelji, tovarne, trgovina na debelo, nakup, poceni, kakovost, cena, najnovejši design, nov izdelek, mini električni skuter z ročico, mini gyrope skuter, 2 kolesa mini self-izravnavo skuter z ročajem, mini električni avto z ročajem, mini segway
Sorodni izdelki
Email Us
Povpraševanje
Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd
Copyright © Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd Vse pravice pridržane.